مشاوره و سفارش

روسری

رایج ترین و پرکاربردترین پوشش سر برای خانم ها در ایران شال و روسری است، به همین دلیل خانم ها سالانه روسری های زیادی خریداری می کنند. مهم‌ترین موضوع در انتخاب روسری رنگ، طرح و کیفیت آن است. بهتر است رنگ را براساس رنگ پوست صورت، رنگ مو و تم آرایشی همیشگی انتخاب کرد. روسری مناسب برای پوست‌های تیره و گندمی متفاوت از روسری چهره‌ های سفید و روشن است. مجموعه پانیز پوش یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید شال و روسری است که به تمام این موارد و … توجه بخصوصی دارد.

شال

شال و روسری از اکسسوری‌ های جذاب و شیکی هستند که می‌توانند یک تیپ ساده و معمولی را به یک استایل چشم‌ نواز و منحصر به‌ فرد تبدیل کنند. معمولاً انتخاب شال بسیار سخت و دشوار است زیرا بسیاری از افراد تمایل دارند از یک شال برای تیپ‌ها و استایل‌های مختلف استفاده کنند. شال ها تنها برای حجاب و پوشاندن موی سر نیستند بلکه اگر درست و متناسب با استایل انتخاب شوند، تکمیل‌کننده‌ی تیپ هستند. همچنین برای ایجاد تنوع در تیپ می‌توان با یک مدل بستن جدید شال تغییری چشمگیر در استایل روزانه ایجاد کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
شال-سفارشیموجودتماس بگیرید
روسری-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه پانیذپوش، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع شال و روسری آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه پانیذپوش

اعظم حسینی

Call Now Buttonتماس بگیرید